O NAS

Potrzebujesz transportu? Zadzwoń do nas!

+48 662 008 099, +48 608 060 099

O firmie Bomar

Nasza firma od 2012 roku zajmuje się usługami z zakresu transportu i spedycji. Wcześniej zdobyte 10-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na przeprowadzanie profesjonalnych działań już od samego początku istnienia firmy. Nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego skupiamy się na transporcie szybkim, a jednocześnie bezpiecznym i dostosowanym do indywidualnych wymogów i oczekiwań. Nieustannie analizujemy wnioski ze swojej pracy i zgodnie z najnowszymi technologiami ulepszamy nasze usługi, gwarantując tym samym ich najwyższy poziom.

W swojej pracy łączymy zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie, co jest gwarancją skuteczności i sukcesu. Naszym atutem jest profesjonalny zespół specjalistów czuwający nad każdym etapem łańcucha dostaw. Bardzo dbamy o to, by zawsze na czas realizować należności wynikające z faktur naszych partnerów /podwykonawców. Stawiamy na uczciwość i szacunek, także w tym zakresie.

Zapewniamy tym samym szeroką ofertę pojazdów zróżnicowanych pod względem gabarytów i ładowności, dzięki czemu każdy z naszych Klientów ma możliwość wyboru opcji jak najlepiej dostosowanej dla swoich potrzeb. Oferujemy bowiem duży zakres pojazdów o ładowności między 1,2 ton aż do 24 ton. Doceniamy zaufanie, którym obdarzają nas Klienci, dlatego do realizacji transportu towarów każdego z nich podchodzimy indywidualnie i rzetelnie, zawsze terminowo i starannie wykonując swoją pracę. Gwarantujemy, że zrealizujemy Twoje zlecenie szybko i profesjonalnie!

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

SZEROKI WYBÓR AUT

BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU

TERMINOWOŚĆ

Nasze doświadczenie

1

lat doświadczenia

1

zrealizowanych zleceń

1

przewiezionych ton

1

obsługiwanych krajów