SPEDYCJA

Potrzebujesz transportu? Zadzwoń do nas!

+48 662 008 099, +48 608 060 099

SPEDYCJA

Potrafimy perfekcyjnie zorganizować i przeprowadzić transport towarów:

Ładunki standardowe (FTL)
oraz częściowe

Artykuły chłodnicze

Materiały sypkie

Ładunki dedykowane mniejszymi
środkami transportu

POJAZDY DO DYSPOZYCJI

Aby zapewnić transport najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb,  korzystamy z taboru przedstawionego w poniższej tabeli:

RODZAJ AUTWYMIARY AUTA (M)ŁADOWNOŚĆ (T)ILOŚĆ ZABIERANYCH PALET (SZT.)
BUSY4,2 - 4,9 1,28-10 EP (120X80)
SOLÓWKI6 - 8,2DO 915-18-21 EP (120X80)
NACZEPY STANDARD (PLANDEKA)13,6DO 24DO 33 EP (120X80)
NACZEPY (CHŁODNIA, IZOTERMA)13,6DO 22,5DO 33 EP (120X80)
WYWROTKI

TRANSPORT CAŁOŚCIOWY

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z transportu całościowego, który zapewnia dostępność całego samochodu typu: solo, naczepa 13,6m lub chłodnia/izoterma wyłącznie do Państwa dyspozycji i to zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym. Tego typu usługa polecana jest szczególnie dla osób, którym zależy na jak najszybszym czasie realizacji zamówienia. Dodatkowo gwarantuje ona bezpieczeństwo towaru, dlatego warto z niej skorzystać podczas przewozu ładunków cennych, wartościowych oraz takich, które źle znoszą długi czas podróży.

TRANSPORT CZĘŚCIOWY

Jeśli potrzebują Państwo przewieźć mniejszą ilość towaru, idealnym rozwiązaniem będzie transport częściowy. Usługę realizujemy za pomocą naszych specjalnie dostosowanych do tego typu przewozu pojazdów: solówek, plandek oraz chłodni/izoterm. Otrzymają Państwo przestrzeń ładunkową dostosowaną do rodzaju i wielkości towaru, co gwarantuje niższą cenę za usługę. Czas realizacji transportu częściowego może być nieznacznie dłuższy niż w przypadku transportu całościowego.

Nasze doświadczenie

1

lat doświadczenia

1

zrealizowanych zleceń

1

przewiezionych ton

1

obsługiwanych krajów

DLA KOGO REALIZUJEMY TRANSPORT?

DLA FIRM PRODUKCYJNYCH

Każda firma produkcyjna powinna posiadać zaufanego transportera, który szybko i bezawaryjnie dostarczy ich produkty do sklepów, magazynów, a nawet konkretnych firm. Nasza firma z dużą starannością zadba o Twoje towary i dostosuje pojazd odpowiedni do ich rodzaju, wielkości i wagi.

DLA FIRM HANDLOWYCH

Oferujemy transport także dla różnego typu firm handlowych. Posiadamy samochody solo, które mogą w sposób wyjątkowo szybki i bezpieczny dostarczyć towary naszego Klienta bezpośrednio do konkretnego miejsca. Mniejszą ilość towaru można zawozić za pomocą busów przewożących do 1,5 ton.

DLA MAGAZYNÓW

Realizujemy również transport produktów do magazynów. Posiadamy szeroką ofertę pojazdów, które dostarczą do nich towar różnego rodzaju. Dzięki pojazdom typu chłodnie i izotermy bezpiecznie przewozimy produkty do magazynów żywnościowych oraz takie, które powinny zachować stałą temperaturę.

DLA PRODUCENTÓW PRODUKTÓW ROLNYCH

Jesteś właścicielem gospodarstwa i zależy Ci, by Twoje produkty dotarły w dobrym stanie do sklepów, magazynów i indywidualnych klientów? Proszę zaufać naszej firmie, która ma duże doświadczenie w transporcie produktów rolnych. Dokładamy wszelkich starań, by dostosować warunki transportu do rodzaju żywności.

DLA IMPORTERÓW OWOCÓW, WARZYW I ROŚLIN

Zajmujesz się zakupem owoców, warzyw i roślin za granicą i zależy Ci, by w jak najlepszym stanie przetransportować je do polskich sklepów? Nie jest to zadanie łatwe z uwagi na terminy realizacji i zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego do tego celu dostosowaliśmy pojazdy typu chłodnie i izotermy.

DLA FIRM BUDOWLANYCH

W naszej ofercie znajdują się pojazdy typu wywrotki, które doskonale sprawdzą się do transportu materiałów sypkich, co jest konieczne podczas prac przy każdej budowy. Wiemy, że w branży budowlanej ważna jest terminowość, dlatego zapewniamy usługi szybkie, bez żadnych opóźnień mogących zaszkodzić firmom budowlanym.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Możliwość poświęcenia większej
ilości czasu na potrzeby naszego
klienta,
aby zapewnić mu usługę
prawdziwie wysokiej jakości.

Szeroka baza przewoźników
specjalizujących się w konkretnym
kierunku, co pozwala na otrzymanie
najlepszej ceny.

Wspieranie lokalnego rynku małych
i średnich firm przewozowych
stawiających na jakość wykonanej
usługi za rozsądną cenę

ZAKRES TERYTORIALNY

Polska

Wielka Brytania

Niemcy

Rumunia

Belgia

Węgry

Holandia

Czechy

Francja

Austria

Hiszpania

Bułgaria

Portugalia

Chorwacja

Włochy

Słowenia

Litwa

Macedonia Pn.

Ukraina

Zaufali nam